Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Niżatyce - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

145 000 zł4 763 m² 30,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu, atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 47,63 ara. Działka położona jest w spokojnej i malowniczej miejscowości Niżatyce. Posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Kramarzówka(Niżatyce + 16 km)

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 666 m²

Na sprzedaż dom w Kramarzówce gmina Pruchnik powiat Jarosławski szukasz przestronnego domu w miejscowości Kramarzówka o powierzchni użytkowej 300 m, położonego na pięknej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 554 m² 23,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz miejsca, w którym połączysz spokój podmiejskiego życia z wygodnym dostępem do infrastruktury, ta działka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Przestronna parcela.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zarzecze

Zarzecze(Niżatyce + 9 km)

440 000 zł288 m² 1 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu kilku minut. Taki właśnie jest ten dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł238 m² 4 159,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo magazynowo biurowy Z potencjałem rozbudowy Łańcut - działka 6 arów - piwnica - brama garażowa - miejsca parkingowe Powierzchnia użytkowa handlowo usługowa: 238 m2 Strefa biurowa (I.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł84,53 m² 8 754,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży duże, jasne, nowoczesne i bardzo funkcjonalne mieszkanie na nowo powstałym osiedlu Lwowska Tarasy tuż pod Rzeszowem. Lwowska Tarasy to nowe, kameralne osiedle mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł6 300 m² 42,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana z Warunkami Zabudowy - pod lasem - 63 ary możliwości! Na sprzedaż atrakcyjna działka w Rakszawie, położona w cichej i zielonej okolicy ze ścianą lasu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł5 200 m² 31,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam państwu Działke o powierzchni 52 ar , super oferta na wybudowanie wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku! Działka znajdująca się w miejscowośći Łańcut , jest.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 312 m²

Pruchnik, dom, ul.Objazdowa - wolnostojący drewniany, w zacisznej, widokowej i zielonej części miejscowości. Z okien rozpościera sie widok na lasy, pola, inne budynki. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rakszawa(Niżatyce + 23 km)

99 000 zł2 000 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży płaskiej działki budowlanej o powierzchni 20ar , położonej w malowniczej.